„Gera pradžia“ suteikia vaikams galimybę rinktis veiklą pagal veiklos centrus, kuriuose sukaupta daug pažinimo ir žaidimo priemonių. Programos „Gera pradžia“ ypatybė yra ta, kad ji didelį dėmesį skiria tėvų dalyvavimui darželio veikloje. Šeima turi didžiausios įtakos vaikui ir yra svarbiausias jo ugdytojas.

Dailės centras

Dailės centre

vaikai skatinami ugdyti išradingumą, išbandyti kūrybinius gebėjimus, patirti darbo su naujomis medžiagomis ir lytėjimo potyrių džiugesį.

Statybinių žaidimų centras

Statybinių žaidimų centre

pilna įvairių dydžių ir formų kaladėlių, kad vaikai galėtų statyti įsivaizduojamus ar ką nors primenančius statinius: namus, miestus.

Kalbos centras

Kalbos centre

yra sukaupta knygų ir kitų rašymui bei skaitymui skirtų medžiagų. Vaikai gali sklaidyti knygas, skaityti vieni kitiems, klausytis, kaip skaito auklėtoja, ar patys kurti knygas, pasakas.

Matematikos ir konstravimo centras

Matematikos ir konstravimo veiklos centras

su dėlionėmis, kurias vaikai gali išardyti ir sudėti, kaladėlėmis ir kitais dėliojamaisiais žaislais. Šiame centre yra žaidimų, padedančių vaikams derinti, skaičiuoti, skirstyti kategorijomis, ugdomi protiniai gebėjimai, lavinami pirštai, riešo raumenys, mokoma suderinti akies ir rankos veikimą.

Muzikos centras

Muzika

gali būti jungiamoji veiklos dalis. Dienotvarkę papildo dainavimas, plojimas, šokiai, muzikos klausymasis.

Lauko žaidimai

Lauko žaidimai

neatskiriama dienotvarkės dalis. Veikla lauke aktyvina mažųjų ir didžiųjų raumenų darbą.

Smėlio žaidimai

Smėlio žaidimai

puikus būdas vaikams lavėti. Tirdamas smėlį vaikas kuria, mąsto, lavina pirštų ir riešo judesius.

 

Parašyite mums!

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS!

info@ademilis.lt

Mūsų draugai

MŪSŲ DRAUGAI